Instalacje teletechniczne – główne moduły

Potrzebujesz zobaczyć, kto przygotowuje instalacje teletechniczne? Koniecznie zajrzyj w to miejsce

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to kompleksowa infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo rozmaitych urządzeń – od podstawowych po bardzo skomplikowane. Na rynku działają specjalistyczne przedsiębiorstwa, które zajmują się obsługą sieci RTV. Zobaczmy jakie usługi oferują i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – kable koncentryczne 75 OHM i transmodulatory

Instalacje teletechniczne obejmują przyrządy takie jak: anteny FM/DAB, maszty antenowe, przedwzmacniacze tv, rozgałęźniki sat, węzły optyczne. Na rynku dostępne są też wzmacniacze szerokopasmowe, kable telekomunikacyjne, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i cyfrowe stacje czołowe. Sprzęty tego typu instalowane są na budynkach użyteczności publicznej, w szpitalach i domach wielorodzinnych. Firmy obecne na rynku zajmują się natomiast m.in. planowaniem instalacji i produkowaniem konkretnych komponentów. Sieci teletechniczne wymagają odpornych na wrogie elementy komponentów oraz fachowej instalacji – dlatego niezastąpione jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – doradztwo fachowych podmiotów

Istotne jest również, by sieci kablowe spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Z tego też powodu potrzebne jest wsparcie techniczne fachowych przedsiębiorstw, które dostarczą odpowiednie narzędzia oraz zaproponują najlepsze urządzenia dostosowane do potrzeb konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko potrzebują także konserwacji, a więc niezwykle duże znaczenie ma opieka producenta. Korzystają z niej z reguły deweloperzy.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]