Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Dystrybutor przekładni planetarnych - sprawdźcie co może wam zaoferować.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników DC, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy układów służących do obsługi intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C.

Spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]