Srebrne kolczyki idealne na prezent

Jeśli potrzebujesz kolczyków srebrnych, koniecznie wejdź na srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety akcesoriów. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy dlaczego są tak popularne i w jakich miejscach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych fasonach. Najpopularniejsze są delikatne wkręty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, ale jakże wytworne. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które wspaniale wydłużają szyję. Mogą być okraszone drogocennymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku ozdób z plastiku. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz metodę ich produkcji – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką oksydowania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki stale prezentowały się nienagannie, musimy umiejętnie je czyścić i na bieżąco eliminować śniedź. Powinno się przecierać je regularnie delikatną ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne preparaty nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego szkatułkach. Nie polecamy natomiast starych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu substancje mocno podrażniają miękką strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i rozmaite promocje. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.