Kompleksowa pomoc prawna

Nasza kancelaria jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom wszechstronną pomoc prawną z różnych dziedzin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie pracy, prawie cywilnym i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc porady prawne korzystamy z bogatego doświadczenia pozyskanego przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Pomoc prawna dla osób prywatnych

Klienci indywidualni przychodzą do naszych prawników z kwestiami prawnymi dotyczącymi kontaktów, alimentów i rozwodów. Współpraca w tego typu sprawach opiera się głównie na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dostosowanie do jej potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże zależnie od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Klienci będący osobami fizycznymi zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. asystuje w tworzeniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy porady prawne w już toczących się postępowaniach spadkowych.

Obsługa prawna spółek i przedsiębiorstw

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, oferujemy porady prawne z zakresu praw pracowniczych, prawa podatkowego, prawa handlowego czy prawa administracyjnego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, również w wyjątkowych sprawach.