Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – obszar działania kancelarii prawnej

Reprezentując Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania, jak i zakończenia. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również ustrzec ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, iż wraz z rozkwitem przedsiębiorstwa, stosowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Nierzadko zdarza się nam stawać roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc polega na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, bezprawnego rozwiązania umowy o pracę czy chociażby nadgodzin. Niewątpliwie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy charakteryzują się znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji naszego Klienta jest sporym wyzwaniem.