automatyczna obsługa należności

Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Biznesmeni stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasady działania

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, szczególnie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to przydatne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym świetnie zda egzamin w uczelniach niepublicznych czy językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]