Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Pełna oferta kursu digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci edytować zdjęcia w Photoshopie, a także rozwijać koncept wymyślonych światów i tworzyć bajkowe postaci. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]