Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Dowiedz się więcej o kursie rysunku architektonicznego Kraków

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo elementów – przede wszystkim fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz perspektywa wysokich zarobków i angażującej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko nauka rysunku, ale również wskazówki profesjonalistów pomagające przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]