„ABC Zdrowie” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Tu uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji można regulować – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Kolana, Szyja, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]