Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Uzupełnij swoją wiedzę o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zauważył, że już po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu do relaksacji poprawiło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, ponieważ wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz fakt, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]