Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na portal.abczdrowie.pl

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na konkretnej jego części. Wykorzystanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]