Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

W tym miejscu uzyskasz szczegółowe informacje o marce Vitberg

Z roku na rok wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ ma miejsce w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: dział elektroniki, szwalnię, wykrawalnię i montownię. Zaprojektowanie urządzenia trwało kilka lat. Moduły Vitberg składane są ręcznie, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Okrycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest wytrzymała i łatwa do odkażenia.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest optymalne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]