Korekta wzroku przywróci sprawność Twoim oczom

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o operacji wzroku Kraków, odnajdziesz na voigtklinikaoka.pl.

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się kłopotliwych i nieraz groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może poddać się zabiegom korygowania wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg bezpieczny oraz mało inwazyjny

Do niedawna korekta wzroku ograniczała się do dobierania soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekty pozwalające na leczenie dalekowzroczności, astygmatyzmu, krótkowzroczności, jak również szeregu pozostałych schorzeń. Niezwykle rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku charakteryzująca się wysoką skutecznością. Taka korekcja wad wzroku jest bezpieczna i nieinwazyjna, a pacjent prędko wraca do regularnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, gdzie pracuje wykwalifikowana kadra medyczna, specjalizująca się w nowoczesnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać właściwą procedurę leczenia oraz usunąć wadę wzroku. Lekarze pracujący w klinice okulistycznej wykorzystują najnowsze aparaty diagnostyczne, dlatego są w stanie zidentyfikować nawet najrzadsze choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się również terapią innych chorób, np. stożka rogówki. Innowacyjne metody jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided. Ponadto okuliści wykonują pomiar ciśnienia oka, będący badaniem przydatnym w ujawnianiu jaskry, stanów zapalnych oraz pozostałych ciężkich schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się również mapy rogówki – jest to potrzebne przed operacją katarakty oraz innymi zabiegami laserowymi. Korygowanie wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści poradzić sobie też z innymi dolegliwościami, jak np. ciałami obcymi w oku lub pozbyciem się kaszaków.

Siedziba:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]