„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Zobacz Vitberg opinie na ktociewyleczy.pl

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, uczucie ciężkości w nogach czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje nogi, szyję, plecy, biodra lub kolana. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Zestaw RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Modułowość jest ważną cechą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]