Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

Potrzebujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Przeczytaj rozmowę serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd z pozytywnym skutkiem modernizuje swoje produkty.

Zestawy firmy Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad wieku, natomiast wytężone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od 40 lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jednak mają doraźne działania i są ingerują w balans chemiczny organizmu człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które są pozytywnie oceniane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować do regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie Polski, w których można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c trzeci pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć posiadania takiego aparatu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad modernizacją swoich urządzeń.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]