Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest pilotem. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]