Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Szukasz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na napieraj.pl

Co o terapii wibracjami sądzą sportowcy? Czy polecają korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Urządzenia marki Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od lat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi we własnym domu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji bazowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg zbiera wiele pozytywnych opinii zarówno od lekarzy, sportowców wyczynowych oraz rehabilitantów, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]