Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ uzyskasz więcej informacji o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia pacjentów skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]