Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, uzyskasz na youtube.com

Dowiedz się jak przebiega wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat para się wyrobem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie podniesienie jakości życia osób chorujących na rozmaite schorzenia. Pełny zestaw składa się z sześciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu aparatów marki Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, są ręcznie składane, a następnie dokładnie testowane przed skierowaniem do kupującego.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]