Wybielanie zębów przy pomocy światła

Mocne i perłowe zęby to marzenie każdego. Niestety mnóstwo negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – znakomite rezultaty już po 3 zabiegach

Mycie jamy ustnej po jedzeniu i piciu pomaga zachować zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe sposoby wybielające (pasty, lakiery, soda oczyszczona), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna posiada szereg narzędzi, które przywracają zębom naturalny kolor. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje znakomite efekty już po kilku zabiegach. Światło emitowane przez lampę jest zupełnie bezpieczne dla człowieka.

Wybielanie zębów – naświetlanie lampą

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w jamie ustnej nie ma ubytków. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego szablonu ustala się kolor zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Kluczowy jest również dobór właściwego odczynu żelu. Preparat aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając przebarwienia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście odcieni, rezultaty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej ok. 7 dni. Osobom, które z różnych przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.