Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Sprawdź Vitberg opinie na http://tinyurl.com/y96lk3hf

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres, bolące biodro czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami powiazanymi z wibroterapią.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]