Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Wszystko o tworzeniu panoram sferycznych wnętrza firmy na http://tinyurl.com/rett75v

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj popularna i nowoczesna forma prezentowania pomieszczeń lokali gastronomicznych i przedsiębiorstw. Głównie widzimy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do wyróżniania Twojej firmy? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia daje odczucie realnej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie budynku, lokalu bądź nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu tworzy się z pomocą specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców to co różni je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonały sposób na popularyzację Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hostelu czy biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej fascynująca i pomaga dokładnie zapoznać się z konkretnym miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje o wiele wyższym prawdopodobieństwem, iż je zamówi.

Zdjęcia 360 stopni warto udostępnić na Facebooku w szczególności gdy prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości pomieszczeniach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale także jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, aby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym pracujemy.

Przygotowanie panoram 360 stopni zleć zawodowcowi!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, niemniej jednak do celów reklamowych warto wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które w dodatku będą atrakcyjniejsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów rekomendowanych przez Google do opracowania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]