Nadruki reklamowe – co warto wiedzieć?

Prowadzisz działalność gospodarczą i planujesz promocję swojego biznesu? Nadruki reklamowe na firmowych gadżetach to doskonały pomysł, żeby wyróżnić się na tle konkurencyjnych przedsiębiorstw!

Na jakie gadżety reklamowe warto postawić?

W gadżety ozdobione firmowym logo powinno zaopatrzyć się każde przedsiębiorstwo, któremu zależy na spójnym wizerunku. W drukarni cyfrowej można zamówić różnego rodzaju gadżety reklamowe oraz materiały biurowe z nadrukiem. Należą do nich między innymi:
– koszulki,
– ulotki,
– katalogi,
– teczki ofertowe,
– kalendarze (jednodzielne, trójdzielne, listkowe, spiralne, biurkowe).

Techniki druku – wytrzymałość i precyzja

Współczesne drukarnie wykorzystują wiele technik,które sprawiają, że nadruki na gadżetach reklamowych oraz innych materiałach są nie tylko wyraziste, dokładne czy doskonale odwzorowują kolory, ale charakteryzują się też odpornością na blaknięcie czy ścieranie. Jedną z nich jest druk termotransferowy, który cechuje wysoka trwałość i możliwość zastosowania na różnych podłożach (np. druk na tkaninie). Nadruki termotransferowe wykonywane są poprzez rozgrzanie pigmentu. Odrębną techniką jest sublimacja – nadruk tego typu może być stosowany między innymi na kubkach czy koszulkach. Wiele drukarni oferuje także druk wielkoformatowy znajdujący zastosowanie przy tworzeniu roll-upów lub banerów reklamowych.

Kup gadżety online!

Żeby zamówić gadżety reklamowe online wystarczy wybrać produkt oraz określić jego parametry, a następnie wgrać pliki w formacie JPEG, PDF albo TIFF. Koniecznie należy pamiętać o zachowaniu właściwej rozdzielczości (300-350 dpi) grafiki oraz profilu kolorów CMYK. Niezależnie od tego, czy zamawiasz wydruk sublimacyjny, czy interesuje Cię wydruk wielkoformatowy, druk możesz zamówić wygodnie, szybko i bez ruszania się z domu.