Pozycjonowanie – to się opłaca

Pozycjonowanie stron www - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze

Pozycjonowanie stron to różnorodne działania, które mają na celu zwiększenie widoczności stron w organicznych (a więc w bezpłatnych) wynikach wyświetlanych w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERPach, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w efekcie powinno prowadzić do zwiększenia konwersji firmy. Kolejnym plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności usługi, produktu lub samego brandu.

Algorytm Google ocenia każdą stronę internetową w oparciu o w przybliżeniu 200 różnych faktorów. Wynik tej ewaluacji wpływa na to, na której pozycji strona czy jej podstrona wyświetli się w wynikach wyszukiwania na daną frazę. Za najważniejsze czynniki rankingowe fachowcy ds. SEO uznają między innymi linkowanie (zewnętrzne i wewnętrzne), jakość treści, jak również responsywność.

Wpisując w wyszukiwarkę Google dowolne słowo, użytkownik otrzymuje listę stron, których zawartość została uznana za najlepszą odpowiedź na wpisane hasło. Które strony pojawią się w SERP na najlepszych pozycjach? Przeważnie te, których treść jest starannie nasycona trafnymi frazami kluczowymi. a przy tym niepowtarzalna. Na pozycje nie bez wpływu jest także właściwie zoptymalizowany kod HTML, szybkość wczytywania się strony (nie tylko w wersji na urządzeniach przenośnych, lecz i na komputerze), jak również ilość stron internetowych zamieszczających odnośniki do naszej witryny.

Pozycjonowanie sklepów i stron www – zleć je zawodowcom z firmy SEO

Google systematycznie zmienia algorytm, stąd zaleca się zostawić pozycjonowanie sklepów oraz stron internetowych profesjonalistom. Odpowiednim wyborem będzie firma SEO, która posiada wieloletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach zatrudnionych jest wielu ekspertów nie tylko od SEO, ale też projektowania stron czy kreatywnego pisania. Zlecając pozycjonowanie zewnętrznemu podmiotowi zaoszczędzone środki i czas można zaprząc w inne działania, które również rozwiną firmę.

Pozycjonowanie sklepów i stron www – usługa na miarę XXI w.

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa adresowana do administratorów stron, które służą do ekspozycji i sprzedaży wyrobów lub usług firmy. Decydując się jakąkolwiek działalność nieroztropnie jest w XXI w. nie posiadać własnej strony firmowej bądź ją uruchomić, jednak zrezygnować z jej pozycjonowania. Biznesowi konkurenci nie próżnują w walce o dotarcie do kolejnych klientów. Według szacunków prawie 97% klientów szuka online opinii o lokalnych firmach, co jasno wskazuje do jak dużej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A pojawienie się adresu sklepu czy strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w Google bardzo zwiększa szansę, iż konsument wybierze naszą ofertę.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]