Street View w Mapach Google – czy warto go zamówić?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie Street View dla biznesu? Doskonale trafiłeś! Wejdź na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery Google to ciesząca się niezmierną popularnością forma przeglądania różnych miejsc. Bez trudu w ciągu kilku minut przenosimy się tak m.in. na ulice Paryża czy do dalekiego Miami, aby podziwiać rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie odwiedzać odległe zakątki świata, ale też stworzyć spacer Google po naszej restauracji czy firmie i pokazywać je przyszłym klientom. Wykonanie takiego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, z kolei wygląda bardzo efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są spacery Google? Dlaczego opłaca się je wykorzystywać do promocji?

Wirtualny spacer Google — fotografie sferyczne z każdego zakątka świata

Spacer Google to możliwość zdalnego odwiedzania lokalizacji z całego świata. Działa to w ten sposób, że Google robi fotografie sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a następnie scala je i udostępnia na Google Maps. Dzięki temu, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się górę i w dół, na boki, a także możemy samemu decydować, w którym stronę chcemy patrzeć. Daje to sposobność do uważnego obejrzenia tego miejsca, prawie jakbyśmy tam naprawdę byli. Możemy też przechadzać się po okolicy i docierać do sąsiednich punktów mapy — wciąż patrząc w dowolnym kierunku i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest wirtualny spacer 360 stopni po naszej firmie?

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru po naszej firmie, hotelu czy restauracji. W przeciwieństwie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości, a następnie scala je w wirtualny spacer. Koszt usługi to ok. kilkuset złotych (zależy to z reguły od wielkości nieruchomości) i zajmuje od jednej do nawet kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer 3D możemy udostępnić w wizytówce firmy w Google Moja Firma obok standardowych fotografii i umożliwić obecnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest nieskomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy także wstawić na naszą firmową witrynę.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer Google po naszej firmie?

Wirtualny spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie zwiedzenia danego lokalu przez przyszłego klienta. Zdecydowanie powinno się wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach biznesowych. Klienci, patrząc na nasz pensjonat, mieszkanie do wynajęcia czy sklep otrzymają dużo pomocnych informacji, które pozwolą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Uznają nas także za rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto stworzyć nie tylko dla dla klientów, ale też i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników dobrymi warunkami pracy. Internauci, którzy wcześniej przekonają się zdalnie o standardzie danej firmy, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google przyczynia się do lepszego pozycjonowania witryny i wyróżnienia naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 3D działają na wszelkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]