wirtualny spacer Gorlice, Kraków, Krynica Zdrój, wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesująca prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Jak działa wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Jakie branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]