Wirtualny spacer po firmie coraz popularniejszy. Dlaczego?

kliknij

Google Street View zupełnie zmieniło globalną sieć. Nic więc dziwnego, iż jego potencjał jest wykorzystywany również przez przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem tej usługi są w stanie pokazać potencjalnym klientom, jak prezentuje się siedziba przedsiębiorstwa – a to korzystnie wpływa na postrzeganie ich oferty. Zazwyczaj na takie wyjście stawiają sklepy, restauracje oraz hotele. Dzięki niemu mają szansę przekazać innym, iż opłaca się wybrać ich usługi i – jak dowodzą statystyki – podobne działanie dają spodziewane skutki. Dlaczego więc powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – realne zyski

Na opracowanie wirtualnego spaceru po firmie dobrze postawić przede wszystkim ze względu na prestiż marki – statystyki dowodzą, że świetnie rzutuje to na ilość osób, które wybierają jej usługi. Marki, które to zrobią, są również lepiej widoczne w Google Maps, a po wpisaniu ich nazwy w Google, klienci ujrzą odnośnik do spaceru. To wszystko odbija się na większej ilości odwiedzin na stronie, natomiast efektem tego okazują się zwykle większe obroty.

Gdzie zlecić wykonanie wirtualnego spaceru po firmie?

Należy pamiętać o tym, iż internetowy gigant nie wykonuje zdjęć danej lokalizacji – trzeba je wykonać samemu. Wykonanie zdjęć oraz ich złożenie w wirtualny spacer po firmie wymaga jednak specjalistycznych kwalifikacji – warto zatem zlecić je specjalistom. Na szczęście, w Polsce działają już agencje, które świadczą tę pomoc.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]