Zdjęcia firmy na mapach Google – czemu warto?

zdjęcia firmy na mapach Google

Google Maps to najczęściej pobierana apka na smartfony. Co dzień korzystają z niej dziesiątki milionów internautów na całym świecie. Co ważne, przydaje się zarówno w nawigacji, ale także do wyszukiwania firm świadczących interesujące nas usługi w okolicy. To dlatego warto zatroszczyć się o to, by informacje o naszej firmie były widoczne w Google Maps. Czym jednak kierują się internauci przy wyborze konkretnej usługi? Specjaliści zgadzają się co do tego, że w szczególnym stopniu na ich decyzje wpływają fotografie dodane przez firmę. W jaki sposób je zatem przygotować?

Zdjęcia firmy na mapach Google – jakie powinny być?

Nie należy zapominać zwłaszcza o tym, że nieczytelne zdjęcia nie przyniosą oczekiwanych skutków – siedziba marki oraz oferowane przez nią towary muszą zostać sfotografowane w doskonałej jakości. Najlepszym rozwiązaniem będzie z całą pewnością zrobienie interaktywnej prezentacji, za pośrednictwem której inni przekonają się, jak wygląda siedziba firmy. Najbardziej przydatne będzie to dla posiadaczy hoteli lub lokali gastronomicznych.

Kto wykona zdjęcia firmy na mapach Google?

Jak przed momentem wspomnieliśmy, słabe zdjęcia z pewnością nie będą dla ludzi impulsem do wyboru oferowanych przez nas usług. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatem zlecenie ich zrobienia dobremu fotografowi – najlepiej doświadczonemu w zdjęciach do usług Google. Działają też agencje, które nie dość że sfotografują wnętrze firmy, ale również wykonają wirtualny spacer w Buisness View – zwykle ma to wpływ na wzrost przychodów przedsiębiorstwa.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]