Atuty rolet zaciemniających

Dla kogo roleta typu 100% zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca to najwłaściwszy wybór? Kiedy warto postawić na pełne zaciemnienie do wnętrza? Atutów tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych nie jest ich jedyną ciekawą cechą. W przypadku rolet dzień i noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, ale w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki model najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu? Mamy dla Ciebie podpowiedzi.

Plusy rolet wewnętrznych zaciemniających i rolet dzień i noc

Totalna możliwość kontroli ilości promieni słonecznych docierających do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień noc posiadają szereg zbieżnych zalet i mocnych stron. Pierwsza z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach z drewna, jak i PCV. Skoro już piszemy o montażu – jest on niepodziewanie prosty, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ czy śrub oraz wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym montażem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Kilkanaście kolorów w ofercie sprawia, iż te produkty będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc występują także w wariancie zebra – są one złożone z siatki pasów tkanin w jednym lub kilku kolorach. Takie rolety mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety zaciemniające w Warszawie, Krakowie i innych miastach Polski

Rolety zaciemniające są wykonywane przez wiele czołowych marek i producentów. Podczas zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet zaciemniających. Trójmiasto, Warszawa lub Kraków to liderzy produkcji i dystrybucji rolet. Istnieje również możliwość spersonalizowania produktu na życzenie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar przeznaczone są do okien nie posiadających standardowego wymiaru.