Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Sprawdź, gdzie nabyć gąsior na wino, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin, urodzin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]