Biżuteria z koralem

Sprawdź, gdzie zamówić biżuterię z koralem

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa wywodzi się od słowa “gord”, które oznacza amulet. Kamień korala, nazywany drzewem oceanów, uznawany jest za symbol siły i bogactwa. Wiele osób twierdzi, iż kamień korala strzeże przed negatywną energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. Koral poświęcano bogini piękna, chcąc pobudzać uczucie miłości. Dzieci zaś, miały być strzeżone przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie stroju

Mówi się, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie mniej jednak elegancka, właściwie dopasowana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i bardzo delikatna, w związku z czym idealnie pasuje do codziennych kreacji, ale też na ważne uroczystości. Koral spotykany jest odcieniach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]