Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Chcesz nabyć łańcuszki celebrytki? Powinieneś odwiedzić ten adres

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każdy łatwo znajdzie naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazda, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest symbolem buntu i nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]