Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz blachę na rąbek.

Blachy na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Jakie cechy wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Czy opłaca się ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek – wytrzymałość i estetyka

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, gdyż wspaniale łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Świetnie wyglądająca oraz trwała blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w nowoczesnych budynkach, jak i nieruchomości, w których konieczna jest reperacja paneli dachowych. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o złożonej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są dostarczane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Cechują się bezproblemowym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, niepodatne na rdzę oraz doskonale współgra z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla standardowych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod względem wykorzystanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i pokryte dodatkową warstwą zapewniającą protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie UV bądź opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu modelach, co umożliwia dostosowanie jej do specyficznej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – zdecydowanie zmniejszają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec bezpośrednio w sklepach firmowych.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08