Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Więcej szczegółów o czaprakach

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące nacisk i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą koniowi komfort, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich tworzyw wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]