Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Nie szukaj już więcej! Tu kupisz okiennice shutters.

Planując aranżację wnętrza, rzadko przeznacza się dużo czasu na okna. Najczęściej wybiera się klasyczne rozwiązanie, czyli firanki oraz zasłony, które czasem zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne budujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowinka w polskich domach

Główną właściwością shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych ruszają się, a więc można bez trudu je ustawić pod dowolnym kątem, zależnie od potrzeb lokatorów. Producenci wykonują je z płyt MDF, z drewna, a także PCV. Shuttersy instaluje się z reguły na oknach, jakkolwiek wspaniale sprawdzają się też na drzwiach czy w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie spotyka się nadal stosunkowo rzadko, ale większa część z nas z pewnością przyjrzała się im w telewizji czy w kinie, gdyż tego rodzaju okiennice są często stosowane na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich i RPA.

Shuttersy nadają wnętrzom bardzo szykowny wygląd

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko znakomicie wyglądają, lecz mają także zastosowanie. Z ich sprawą można regulować wykorzystanie promieni słonecznych: w upalne miesiące uniemożliwiać kumulowanie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i można zainstalować je na przeważającej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co sprawia, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom bardzo stylowy wygląd, przez co wpływają na podniesienie wartości domu. Warto też uwydatnić, iż shuttersy reguluje się bez wykorzystania łańcuszków, co posiadacze psotliwych zwierzaków lub rodzice dzieci, które poplątać wystające sznurki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]