Derka dla konia – wybieraj z szerokiego asortymentu

Jeśli chcesz nabyć derkę, koniecznie wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to przykrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, a także ochronę przed kurzem lub owadami. Jakie modele derek można dziś nabyć w internetowych sklepach jeździeckich? Czym się charakteryzują?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, padokowe, a także stajenne. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobieramy dodatkowe akcesoria

Właściwa derka to nie wszystko – istotne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie na miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak szyje do derki czy przedłużacze. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wybrany adres gwarantuje maksymalną wygodę zakupów.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]