Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Dowiedz się, gdzie zamówić akcesoria do alkoholu

Samodzielny wyrób alkoholi, niegdyś bardzo popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są o wiele tańsze niż te ze sklepu), ale także chęć eksperymentowania, możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań i zadowolenie jakie daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę przygotowujących domowe napoje wybiera piwo, wino, nalewki lub cydr, acz nie brak również wielbicieli tradycyjnego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie jest możliwy bez akcesoriów i naczyń do prowadzenia fermentacji – specjalnych rurek, balonów, pojemników czy korków. Na dodatek do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla wina jest to między innymi prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak lista potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z alkoholem należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź pozostałe alkohole domowe jesteśmy w stanie przygotować samemu. Zdecydowanie przyzwoiciej będą natomiast wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które bez obaw możemy wręczyć najbliższym jako prezent lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Odrębny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter imprezy.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]