Gdzie kupić najlepsze profesjonalne drukarki 3D?

Drukarka 3D ceny. Więcej informacji na cadxpert.pl

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Najważniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie ma urządzenia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D oraz skanery 3D. Drugim filarem są usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D oraz drukowanie 3D, jak również oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA oraz PolyJet, a usługi druku 3D są realizowane w technologiach FDM, DMLS, PolyJet oraz SLS, SLA.

CadXpert – dystrybutor drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor marki Stratasys, a także wyłączny dystrybutor sprzętu firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta instrumentów do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście różnych skanerów 3D. Ponadto CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, jak np.: Antero 800 NA, Ultem 9085 i pozostałe (inżynieryjne, elastyczne, biokompatybilne, dentystyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D profesjonalne oraz na biurko

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i biznesmenów, specjalistów oraz przedstawicieli rozmaitych branż (urządzenia firmy Stratasys). CadXpert działa jako sklep online, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaintrygowany procesem wydruku 3D, chce omówić z ekspertami projekt czy możliwości technologiczne dowolnego urządzenia z oferty CadXpert, powinien odwiedzić małopolski showroom. CadXpert zapewnia też kompleksową obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne oraz merytoryczne, serwis (w tym także pogwarancyjny) czy szkolenie w obsłudze zakupionych drukarek 3D.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych koncernów

Jak kształtują się ceny narzędzi do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Profesjonalny skaner bądź drukarka kosztują tyle, że już małe albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może je zakupić. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi motoryzacja, medycyna, stomatologia czy odlewnictwo, samodzielne prototypowanie i drukowanie, zamiast outsourcingu tych czynności, będzie wymierną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Sektor sprzętu do druku 3D prężnie się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie i rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne koncerny. Obecnie – za sprawą spadku cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich mają również mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Sprzęt do druku przestrzennego są ciągle modyfikowane i udoskonalane, z każdym rokiem spada koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych za pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku przestrzennego ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz redukcję kosztów.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]