Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Zobacz, gdzie zamówić słoiki hurt.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż znaczna część rynku towarów spożywczych należy do dużych koncernów, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój ekologiczny, smakowity albo niszowy wyrób. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby towar jak najdłużej zachował świeżość, a zatem m.in. w butelki i słoje ze szkła. Atutem tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowy zakup butelek i słoików to sposób na optymalizację kosztów

Wiadomym jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo smalec na kanapki, konfitury lub soki, będzie zużywać co roku nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Kupno butelek oraz słoików w hurcie jest wobec tego dla niego nie tylko metodą zmniejszenia wydatków, gdyż zamawiając towar na palety zwykle można otrzymać znaczny rabat od dostawcy, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego zakupu pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u lokalnego dystrybutora butelek oraz słoików. Tym sposobem też otrzyma opakowania dużo szybciej.

Co znajduje się w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie przeróżnego kształtu i pojemności butelki szklane (świetne do rozlewania wina, piwa bądź soków) i słoiczki. Dostarczane są one do odbiorcy na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1600, a nawet 3200 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać kupiony towar wprost z magazynu sprzedającego. Razem z butelkami oraz słoiczkami w hurcie można dodatkowo nabyć większą ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego rodzaju opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]