Kolczyki z perłami

Skieruj się tu, aby zamówić kolczyki z perłami.

Perły to jedna z najbardziej klasycznych ozdób w jubilerstwie. Są symbolem subtelności i klasy w najczystszej formie. Każda kobieta powinna w swojej biżuterii posiadać biżuterię z pereł – nie ważne, czy sztuczne, czy prawdziwe. Oryginalną propozycją mogą być kolczyki z perłami. Kolczyki z perłą w niektórych rodzinach to nie tylko zwyczajna ozdoba – są przekazywane kolejnym pokoleniom i tworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – czym się różnią?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kula, jednak od czasu do czasu można spotkać także kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także kolor. Wielbicielki klasycznych rozwiązań wybiorą prawdopodobnie białe, jednak kobiety, które nie boją się eksperymentować z modą mogą wybrać coś bardziej rzucającego się w oczy: perły ciemne lub łososiowe.

Kolczyki z perłami – nie tylko na wielkie gale

O tym, że kolczyki z perłami to element idealnie pasujący do prawie każdej szykownej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najnowsze trendy przełamują jednak tradycję noszenia pereł tylko w czasie wieczornych wyjść. Odważne kobiety noszą je je z dżinsami i skórzaną kurtką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]