Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Jeśli szukasz kontenera na odpady, odwiedź tę stronę

Nie wszystkie śmieci powinny trafić do koszy na surowce wtórne lub zmieszane. Dotyczy to głównie tych, które są generowane w trakcie różnych prac budowlanych i renowacji, a także odrzutów industrialnych. Należy je odwozić do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane recyklingowi zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu przypadkach mogą jednak wyniknąć komplikacje powiązane z przechowywaniem oraz transportem odpadów. Aby ich uniknąć, należy wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są dostosowane do składowania i przewozu opakowań, gruzu, starych mebli i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze sprawdzają się przy wywozie nieczystości półpłynnych i płynnych (m.in. tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane łączenia są również niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, jak trociny, granulaty czy wióry metalowe. Proces ich załadunku ułatwia zainstalowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla firm budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można znaleźć między innymi firmy sprzątające i parające się opróżnianiem mieszkań, przedsiębiorstwa budowlane, a także różnego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Użyczają je one klientom, a po napełnieniu przewożą do miejsca legalnego ich przechowywania lub recyklingu.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]