Kup akcesoria do rolet – wymień zużyte elementy mechanizmu

Haczyk montażowy, napinacz łańcuszka, płytka montażowa i mechanizm do rolety to popularne i często kupowane akcesoria do rolet. Ich instalacja jest łatwa i intuicyjna – każdy w swoim domu przymocuje je w odpowiednim miejscu, bez potrzeby użycia śrub czy gwoździ, a nawet wiercenia. Bezinwazyjny montaż i demontaż to główna zaleta nowoczesnych akcesoriów do rolet.

Akcesoria do rolet wewnętrznych – o czym powinieneś pamiętać

Chcesz nabyć rolety wewnętrzne? Od producenta otrzymasz następujący komplet:
– haczyki montażowe,
– napięcie boczne tkaniny,
– napinacz łańcuszka.
W trakcie korzystania z rolet wewnętrznych pewne elementów mogą się zużyć. Oczywiście nowoczesne akcesoria do rolet mają najwyższą jakość, ale jeśli podziała na nie zbyt spore obciążenie, to mogą się złamać. Tak może przydarzyć się, przykładowo, z uchwytami mocującymi, jeśli nazbyt mocno rozchylimy skrzydła okien. Nie trzeba od razu wymieniać wszystkich rolet, w zupełności wystarczy kupić parę małych części z kategorii akcesoriów do rolet wewnętrznych. Rolety po tej drobnej naprawie będą służyć jeszcze długie miesiące, a nawet lata.

Akcesoria do rolet dzień noc

Roleta dzień noc to produkt dla osób, które chcą kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia, ale nie wymagają zaciemnienia na poziomie 100%. Zestaw akcesoriów do rolet dzień i noc to nieodłączna para z roletami okiennymi. Są pośród nich części, które służą rozwijaniu lub zwijaniu rolet. Cenną pomocą w montażu, a następnie w eksploatacji, będzie napinacz i łańcuszek. Zadaniem napinacza jest poprawne rozwijanie rolet, dzięki temu łańcuszek nie będzie się plątał i przycinał.