Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Dowiedz się, gdzie zamówić maseczki ochronne

Koronawirus, który opanował wszystkie kraje, pod każdym względem przeistoczył nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których rolą jest ochraniać nas przed potencjalnym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do sklepu bądź urzędu, gdzie przeważnie obracamy się w większej gromadzie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w zwykłej maseczce z tkaniny?

Lekka przyłbica ochronna chroni podobnie jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maski z materiału za niekomfortowe i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich używania, mogą zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale zarazem umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej największymi zaletami są solidność, komfort oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10 gramów. Ta przyłbica ochronna wykonana jest z materiałów, za sprawą których może być używana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (trzydzieści razy) w wodzie z mydłem.

Mini przyłbica – dla ludzi pracujących i astmatyków

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o ochronę, jak również wygodę. Osoby starsze, chorujące na astmę, starsze oraz aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy muszą nakładać ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie drażni. Młodsi użytkownicy na pewno docenią również to, iż nie zakłóca ona działania FaceID.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]