Mydło antybakteryjne – chroni przed drobnoustrojami i patogenami

Chcesz zamówić mydło w piance? Sprawdź verdeavis.pl

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, żeby sprostało wymaganiom różnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są profesjonalne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – stosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł gastronomiczny. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do mycia włosów, ciała i skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi zasobnikami, które zapewniają najwyższy stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem wyjątkowo ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z litrowego opakowania. Pianka bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez trudu spłukuje, a jednocześnie efektywnie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła w płynie dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników i innych składników alergicznych – można je stosować codziennie, bez strachu o podrażnienia. Wybrane produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który świadczy o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w demontowalny dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]