Pawilony ogrodowe – ochrona przed słońcem i deszczem

Planujesz urządzenie przyjęcia na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad dobrym zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym wypada pamiętać przy wyborze namiotu.

Pawilon ogrodowy – zastosowanie

Obecne na rynku pawilony ogrodowe wspaniale sprawdzają się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o rocznicach, rodzinnych zjazdach, przyjęciach typu baby shower, weselach w plenerze, złotych godach, urodzinach i innych ważnych wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania uczestników imprezy nie tylko przed deszczem, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Dobór właściwego modelu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – proste w montażu i trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilkanaście, a prosty montaż i demontaż pawilonu sprawiają, że poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe mają także ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.