Profesjonalne środki czyszczące

Więcej o chemii przemysłowej

Żeby utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czyszczące – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie firm wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są wśród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się charakterystycznych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, graffiti, kamienia kotłowego lub osadu z tłuszczów.

Zabezpieczenie powierzchni dzięki chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powłok szczególnie wystawionych na niszczycielskie oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale także nadają im ładny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]