Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Więcej o słoiku z kranikiem na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego można je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że często jest on stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]