Spakuj wszystko co potrzebujesz do samochodu – o boksach dachowych

Jeśli szukasz boxów dachowych, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające przewozić znaczną liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele bazowe na relingach, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na uszkodzenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezwykle popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Naturalnie, rodzaj bagażnika powinien być dostosowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – nieskomplikowany montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby lubiące aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria sportowe, których z uwagi na rozmiar nie umieścimy wewnątrz pojazdu.

Siedziba:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]