srebrna biżuteria, biżuteria srebrna sklep internetowy

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Jest z nami od wieków i pomimo pojawienia się wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest pewnego rodzaju dekoracją ciała, a także pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic więc zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą panie i panowie, maluchy i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dekad?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, iż jej stosowanie pozwala uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak zwiększyć żywotność?

Srebro posłuży sporo lat, ale należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją porysować czy uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]