Szukasz producenta drzwi drewnianych? Zleć ich wykonanie firmie Oknostol

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu różnego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku spowodowały, iż jego specjaliści zapewniają konsumentom najlepszą jakość obsługi klienta i sporządzanych produktów. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich niezawodność, ale również najwyższa ergonomia, uzyskane za sprawą zastosowania w toku ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca dbałość o zachowanie kilku wartości: wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, pełnego komfortu użytkowania, a także zadowolenia użytkownika.

Czym cechują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się wysoką troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to świetny wybór dla wymagających konsumentów, którzy szukają nieprzeciętnie ergonomicznych oraz solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie tłumią hałasy z zewnątrz i tworzą bardzo dobrą izolację cieplną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów – są one wyposażone w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niestereotypowy, atrakcyjny design. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są zawsze z surowców najwyższej klasy, tym samym utrzymują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także na polu kontaktów z klientem. Każda osoba, która postanowiła skorzystać z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, co da pewność, iż montaż drzwi przebiegnie sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, perfekcyjnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale także ich formatu.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]